SINU ABISTAMISEKS

Korduma kippuvad küsimused

Saan ma olla kindel, et kruvid ei tule lahti?


Jah, nende kruvide lahti võtmiseks on vaja nuga või peitlit mille pead panema kruvide juures raamiosade vahele ning mõningase jõuga lahti suruma. Mujalt surudes lõhud raami ära.
Kui kiiresti kauba kätte saan?


See sõltub kogusest. Kuni 1000 raami tarnime kuni 7 päevaga.
Saan ma olla kindel, et kärjepõhi peab ilma traatideta vastu?


Jah. Farrar raamimõõt on piisavalt väike, et see ei purune. Kärjepõhi ise on kokku surutud vaha, mis juba olemusel on tugev. Samas sõltub see ka sellest, kui hoogsalt sa vurritad, kuid tavapärase vurritamise korral on kõik kindel.
Saan ma kasutada standard farrar kärjepõhja?


Jah. Meie kärjeraami üla- ja alaliist on tavapärasest paksemad ja tugevamad ning standard kärjepõhi ulatub nendeni. Lisaks saab standard kärjepõhja asetada tervenisti ühele ülaliistule. Seega standard kärjepõhi on fikseeritud kolmes kohast. Samas tasub olla ettevaatlik paksema mee korral nagu kanarbiku korral. Kindlasti tuleb vurritamisel olla ettevaaltikum.

Frequently asked questions

Where can I buy Click'n'B bee frames?


Right now you can only buy on site in Estonia or via internet. If you are interested to sell or to construct and sell our pattented product, please contact us.
How long until i recieve my order?


Depends where you live. To Finland, Latvia, Lithuania, Sweden, Poland, Germany it takes aprox. 5-8 workdays.
Can I use standard Langstroth foundation?


Yes you can. It is not that strong as using original Click'n'B wax foundation, but standard works well enough for hobby beekeepers.

Lae alla kasutusjuhend

VÕTA ÜHENDUST

sales@clicknbee.com

+372 56 922 215

 

OUR POLICIES

Selling policy

Selling policy in English is available soon. Sorry.

Müügitingimused

 

1. Üldsätted
1.1. Käesolevad müügitingimused (edaspidi: tingimused) reguleerivad Toas ja Aias OÜ, registrikood 14639390, aadressiga Kaera 3, 10318 Tallinn (edaspidi: Müüja) ja müügikeskkonnas www.clicknbee.com (edaspidi: e-pood) esitletud kaubale tellimuse edastanud isikute (edaspidi: Klient) vahel tekkivaid õigussuhteid.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest kauba tellimisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad seadused.
1.3. Müüjal on õigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uuendatud tingimused e-poe keskkonnas. Kliendile kohaldatakse tellimuse esitamise hetkel kehtinud tingimusi, mis on Kliendi poolt tingimuste tutvumise, nõustumise ja täitmise nõusoleku kinnituseks vastava kinnitusmärkega aktsepteeritud. Enne tingimustega nõustumist on Kliendil võimalik kehtivad tingimused taasesitamiseks salvestada või printida.

2. Kauba- ja hinnainfo
2.1. Kõik e-poes kuvatud hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%. Kauba hinnad on märgitud kaupade juurde ning transpordihinnad kuvatakse Kliendile ostutellimuse vormistamisel ostukorvis. Kauba hinnale lisandub transpordi hind vastavalt tarnepoliitikale (vt p3).
2.2. Hinnad kehtivad ostutellimuse vormistamisest kuni maksetähtaja aegumiseni, milleks on olenevalt maksemeetodist kuni 3 tööpäeva.
2.3. Müüjal on õigus e-poes kuvatavaid hindasid ühepoolselt muuta, avaldades uued hinnad e-poe keskkonnas.
2.4. Kehtiva sooduskoodi olemasolul arvutatakse allahindlus peale sooduskoodi sisestamist ostukorvis.
2.5. Kauba valik, hinnad ning allahindlused võivad erineda Müüja filiaalides esitletud valikust, hindadest ning allahindlusest.
2.6. Teave kauba kohta on esitatud e-poes kauba juures.
2.7. Müüja teeb endast parima, et e-poes kuvatud kaubad oleksid saadavad. Erandkorras võib esineda olukord, kus laoseis ei vasta e-poes näidatule. Sellisel juhul Müüja asendab Kliendiga kokkuleppel tellitud kauba teise samaväärsega või tagastab Kliendile tasutud raha (sh kauba kohaletoimetamise kulud) esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul vastavasisulise teate saamisest.
2.8. E-poes kauba juures visualiseerimiseks kasutatavad fotod on informatiivse tähendusega. Müüja teeb kõik endast oleneva, et kaubad oleksid Kliendile võimalikult hästi esitletud. Tulenevalt arvutimonitoride erinevustest seoses värvuste ja valgustuste resolutsioonide määratlusastmetest ning kauba materjalidele jm visuaalset infot mõjutavatest teguritest võib esineda erinevusi esitletud foto(de) ja tegelikkuse vahel. Müüja ei vastuta kirjeldatud põhjustest tingitud visuaalsete erinevuste eest.
2.9. Kõikidel Müüja valikus olevatel toiduainete pakenditel on olemas vastavusdeklaratsioonid toiduainetega kontaktis olemiseks. Ostetud konkreetse kauba vastavusdeklaratsiooni saamiseks edastada vastavasisuline e-kiri toasjaaias@gmail.com.

3. Tellimuse vormistamine ja kohaletoimetamine
3.1. Müüja e-poest on võimalik teostada ostutellimus laos olevale kaubale, edastada päring laos oleva ja mitteoleva kauba tellimiseks ning esitada soov erilahenduse tellimiseks.
3.2. Ostutellimuse vormistamiseks ei ole e-poes konto loomine kohustuslik. Tellimuse edastamiseks tuleb Kliendil täita kõik küsitud andmelahtrid, et kauba kohaletoimetamine õnnestuks. Peale laos oleva kauba lisamist ostukorvi on võimalik muuta koguseid, neid juurde lisada ning eemaldada. Tellimuse täitmiseks avatakse ostukorv vajutades „Vormista ost“.
3.3. Müüja saadab kaupa üle Eesti ja Euroopa, vajadusel ja kokkuleppel üle Maa. Transpordi võimalused ja tasu kuvatakse Kliendile ostutellimuse vormistamisel ostukorvis.
• Ise järele 0 €. Saadetisele tullakse järele Müüja Tallinna esindusse Telliskivi 3.
• Kulleriga 5 €, alates 300€ kauba ostusummast transport kulleriga 0 €. Kullersaadetisi veetakse laiali Müüja kuller-autojuhtiga või kasutades partnerettevõtet Venipak või DPD. Tellitud kauba kättetoimetamise aeg on olenevalt sihtkohast ja kauba väljastamise kuupäevast 1-8 tööpäeva. Kui kauba tarne ei ole mingil põhjusel võimalik, võtab Müüja 2 tööpäeva jooksul Kliendiga ühendust, helistades ja/või kirjutades e-mailile, et kokku leppida tellimuse edasine staatus ja/või tarneaeg.
3.4. Klient teeb valiku sobivaimale maksemeetodile. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas.
• Olenemata pangast Eesti pangalingiga.
• Arve alusel ülekandega (ainult juhul, kui antud valik on e-poes maksemeetodite all olemas).
• Krediitkaardiga Visa ja MasterCard.
• Sularahas või kaardimaksega (on võimalik tasuda ainult kohapeal kaupa ostes).
3.5. Enne ostutellimuse edastamist „Saada tellimus“ nupu vajutamist tutvub Klient põhjalikult kehtivate Müügitingimustega ning kinnitab tingimustega.
3.6. Müügilepingu jõustumisel komplekteerib Müüja tellimuse ning toimetab kauba Kliendini või annab selle kohaletoimetamiseks üle logistikapartnerile hiljemalt viie kuni kaheksa tööpäeva jooksul.
3.7. Müüja ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartnerile üle antud õigel ajal ning juhul, kui Klient on esitanud andmete sisestamisel valed või puudulikud andmed.
3.8. Kõikide tellimustega on kaasas saateleht ja/või arve. Kliendil on kohustus kauba vastu võtmisel kontrollida, et kaup ja kogused on kooskõlas saatelehe ja/või arvega ning kaubal ei esineks silmaga nähtavaid kahjustusi.

4. Müügilepingu jõustumine ja taganemisõigus
4.1. Müügileping jõustub pärast Kliendi poolt tehtud makse laekumist Müüja pangakontole.
4.2. Müüja kohustub andma Kliendile peale tellimuse eest esitatud arve tasumist üle olemasoleva või tulevikus omandatava kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku. Klient kohustub Müüjale tasuma kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma kauba vastu.
4.3. Tellimus tühistatakse ja müügileping ei jõustu, kui määratud aja jooksul pole Klient mingil põhjusel teostatud tellimuse eest tasunud ega Müüjaga ühendust võtnud.
4.4. Müüjal on õigus müügilepingust taganeda juhul, kui Kliendi poolt soovitud kauba laovarud on otsas või e-poes avaldatud andmed on valed. Sellisel juhul tagastab Müüja Kliendile raha esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 14 päeva jooksul või kokkuleppel Kliendiga asendab tellitud kauba teise samaväärsega.
4.5. Kliendil on õigus müügilepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul enne ja pärast kauba kättesaamist.
4.6. Taganemisõigus ei kohaldu, kui Kliendiks on juriidiline isik.
4.7. Taganemisõigust ei kohaldata ja tagastamisele ei kuulu kaup:
• mis on valmistatud arvestades Kliendi isiklikke vajadusi;
• mis on valmistatud Kliendi esitatud tingimuste kohaselt;
• mis on pärast suletud pakendis kohaletoimetamist ja üleandmist avatud ja ei ole seetõttu kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse ja/või hügieenilistel põhjustel.
4.8. Kauba tagastamiseks ja/või vahetamiseks tuleb täita kauba tagastamise ja/või vahetuse avaldus  või edastada teavitus koos nime, arve numbri, tagastatava kauba selgituse ning tagasimakstava summa jaoks pangakonto numbriga e-mailile toasjaaias@gmail.com..
4.9. Kaup tuleb tagastada avamata pakendis komplektsel kujul, kahjustamata ning kasutamata 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest koos arve koopiaga aadressile Telliskivi 3, 10611 Tallinn olenemata Kliendi poolt rakendatavast transpordimeetodist.
4.10. Kauba tagastamise kulud kannab Klient, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv kaup ei vasta tellitule (nt. defektiga kaup või vale ehk teise artikli numbriga kaup). Sellisel juhul lepivad Müüja ja Klient kauba transportimise enne veo rakendamist kokku.
4.11. Klient vastutab kauba kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest rahaliselt juhul, kui ta on kaupa kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Sellisel juhul on Müüjal õigus kauba väärtuse vähenemise eest esitada hüvitamise nõue ja Klient on kohustatud nõude täitma.
4.12. Müüja tagastab tagastatud või vahetatud kauba hinnavahest tuleneva tagastamisele kuuluva summa, jättes tagasimakstavast summast välja kohaletoimetamise tasu, Kliendile kauba kättesaamise järgselt kuni 14 päeva jooksul. Makse teostatakse samale pangakontole, millele laekus makse või Kliendi poolt avalduses märgitud pangakonto numbrile.

5. Pretensioonide esitamise kord
5.1. Müüja vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas kaubal juba üleandmise hetkel ning mis ilmneb kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Kliendile. Sellest esimese kuue jooksul kauba üleandmisest Kliendile eeldatakse, et puudus oli olemas juba kaubal üleandmise hetkel. Vastava eelduse ümberlükkamine on Müüja kohustus.
5.2. Kaubal puuduse ilmnemisel tuleb Kliendil koheselt lõpetada kauba kasutamine.
5.3. Klient kohustub kaubal ilmnenud puudusest Müüjat teavitama hiljemalt kahe kuu jooksul selle avastamisest edastades e-kirja toasjaaias@gmail.com  pretensiooni, kus on märgitud Kliendi nimi, kontakttelefon, arve number ja kauba puhul tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
5.4. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse kirjalikult ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 15 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
5.5. Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad Müüja ja Klient omavahel kokku. Kliendil on õigus taganeda lepingust, öelda leping üles, nõuda puudusega kaubale ostuhinna alandamist, küsida Müüja kulul parandamist või vahetamist.
5.6. Kliendil on õigus küsida Kauba eest tasutud summa tagasi koos tasutud transporditasuga, kui Müüjal ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub, Müüja ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud või Kliendile on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.
5.7. Müüja ei vastuta peale kauba üleandmist Kliendi süül tekkinud puuduste eest, mis ilmnevad kauba mittenõuetekohase hoiustamise, loomuliku kulumise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena. Sellisel juhul on Müüjal õigus jätta pretensiooni nõue täitmata.
5.8. Kui Müüja keeldub Kliendi kaebust lahendamast või Klient ei ole nõus Müüja pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Klient pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole või kohtusse. Kliendivaidluste komisjoni andmed on toodud tarbijakaitseameti kodulehel. Klient võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu.
5.9. Kui Klient asub väljaspool Eesti Vabariiki, siis Euroopa Liidu liikmesriikides on võimalik esitada kaebus veebipõhiste vaidluste lahendamise ODR-platvormi kaudu.

 

Privacy  policy

 

Selling policy in English is available soon. Sorry.

www.clicknbee.com veebilehe privaatsuspoliitika

 

Veebileht www.clicknbee.com kuulub ettevõttele OÜ Toas ja Aias, registreerimisnumber 14639390. OÜ Toas ja Aias on veebilehe www.clicknbee.com kaudu kogutud isikuandmete vastutav töötleja. Oma tegevuses (sh käesolevas privaatsuspoliitikas) kasutab OÜ Toas ja Aias oma brändinime Click´n`Bee.

 

Click´n`Bee peab oluliseks oma klientide ja kasutajate privaatsust. Selguse ja läbipaistvuse huvides oleme koostanud oma veebilehele privaatsuspoliitika. Privaatsuspoliitika paneb paika põhimõtted, millest lähtume oma veebilehel kliendi andmete kogumisel, kasutamisel, talletamisel ja edastamisel.

 

Mõisted

Isikuandmed on isikuga otseselt või kaudselt seostatavad andmed, mida Click´n`Bee töötleb isikuga sõlmitud lepingu täitmiseks või temaga ühenduse võtmiseks ning seadustest tulenevate kohustuste täitmiseks.

Isikuandmete töötlemine tähendab isikuandmete kogumist, kasutamist, säilitamist ja edastamist.

Isikuandmete töötlemisel järgib Click´n`Bee Eesti ja Euroopa Liidu õigusakte.

 

Click´n`Bee kogub järgmisi isikuandmeid:

Kliendikonto kaudu kogutavad andmed:

 • kontaktandmed (sh nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis);

 • ostueelistused.

 

Click´n`Bee kogub ja töötleb isikuandmeid järgmistel eesmärkidel: kaupade müügiks, tellimuste haldamiseks, kauba kohaletoimetamiseks, teenuste osutamiseks, kliendi teenindamiseks, ostuanalüüside tegemiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks ja veebikasutusstatistika tegemiseks.

 

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil ning juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

 

Kogutud isikuandmete kasutamine ja säilitamine

 • Kogutud isikuandmeid kasutame kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. 

 • Click´n`Bee võib kliendile kontaktandmetel edastada reklaami üksnes juhul, kui klient on sisestanud oma e-maili e-poes olevasse uudiskirja (otseturunduse) tellimise lahtrisse.

 • Klientide paremaks teenindamiseks võib Click´n`Bee avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Click´n`Bee-le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma talle jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on üldjuhul transpordi ettevõte, kes tellitud kaubad kliendile kohale toimetab ja veebimajutust pakkuv ettevõte WIX (WIX privaatsuspoliitika on leitav SIIT).

 • Kliendi isikuandmeid säilitab Click´n`Bee kuni kliendipoolse konto kustutamiseni või kuni 5 aastat peale viimast kliendipoolset konto kasutamist.

 • Andmeid, mida Click´n`Bee on kohustatud säilitama õigusaktidest tulenevalt (nt. raamatupidamisandmed), säilitab Click´n`Bee vastavalt õigusaktide nõuetele.

 • Oma isikuandmetega saab klient tutvuda ja teha parandusi e-poes kasutajaprofiilis. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota (külalisena), siis saab oma isikuandmetega tutvuda saates digitaalselt allkirjastatud päringu e-postile toasjaaias@gmail.com.

 

 

Küpsised (cookies)

Click´n`Bee e-poes kasutatakse küpsiseid. Kui klient ei nõustu küpsiste kasutamisega, siis on võimalik nende salvestamine veebilehitsejate seadetes blokeerida. Samuti on võimalik veebilehitseja seadetes varasemalt salvestatud küpsiseid kustutada. Vajadusel tuleb kliendil järgida vastava veebilehitseja juhiseid. Kliendi poolt küpsiste blokeerimise ja kustutamise korral võib juhtuda, et kõiki veebilehel olevaid funktsioone ei pruugi olla võimalik kasutada. Blokeerimisel ja/või kustutamisel säilib ja on kasutatav info, mis koguti enne blokeerimist/kustutamist, kuid peale antud toiminguid lõpetatakse Click´n`Bee poolt mistahes teabe kogumine.

 

Lisateavet küpsiste kohta, kaasa arvatud see, kuidas vaadata, millised küpsised on seadmesse paigaldatud, kuidas neid hallata ja kustutada, leiab aadressidelt  www.allaboutcookies.org ja www.youronlinechoices.eu.

 

Isikustamata andmete kogumine

Click´n`Bee kogub ka andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda – näiteks veebilehe kasutajate tegevus (valikute järgnevus) veebilehel, kasutajate asukoht jmt. Selliseid isikustamata andmeid kogub Click´n`Bee eesmärgiga muuta oma veebileht kasutaja ootustele paremini vastavaks ning suurendada kasutajamugavust.

 

Isikuandmete kaitse

Click´n`Bee rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh tehnilised, füüsilised, administratiivsed meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. 

Kõiki Click´n`Bee poolt kogutud isikuandmeid käsitleme konfidentsiaalse infona.

 

Ostu eest tasumisel andmeside kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab kliendi isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Vastutaval töötlejal puudub ligipääs kliendi konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele.

 

 

Kliendi õigused oma isikuandmete kaitsel:

 • Võtta oma nõusolek tagasi mistahes ajal kirjutades aadressile toasjaaias@gmail.com. Nõusolekut ei saa tagasi võtta tagasiulatuvalt.

 • Tutvuda enda kohta kogutud andmetega. Click´n`Bee saadab teile väljavõtte teie kohta kogutud andmetega hiljemalt 5 tööpäeva jooksul.

 • Õigus parandada oma andmeid. Logides oma kontole, saate oma andmeid igal ajal muuta ja korrigeerida. Parandus ei mõju tagasiulatuvalt.

 • Kliendil on õigus igal ajal peatada ja/või keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks. Isikuandmete eemaldamiseks saadab klient Click´n`Bee-le vastavasisulise e-maili toasjaaias@gmail.com ja/või järgib edastatud pakkumises kirjeldatud juhiseid.

 • Õigus keelata küpsised oma brauserites.

 • Esitada kaebus. Kui klient kahtlustab, et tema isikuandmeid on Click´n`Bee poolt kasutatud viisil, mis ei ole kooskõlas privaatsuspoliitikaga, palume sellest koheselt teavitada Click´n`Bee-d, et saaksime võimaliku kahju koheselt lõpetada.

 

NB! Kõik taotlused seoses isikuandmete esitamise, muutmise või kustutamisega tuleb teha vormis, kus taotleja isik on tuvastatav (digitaalselt allkirjastatud).

 

Kliendi õigused tulenevad eelkõige isikuandmete kaitse üldmäärusest (Euroopa Liidu määrus), mille kohta võite lähemalt lugeda siit.

 

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe e-maili toasjaaias@gmail.com  vahendusel. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

 

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Meie veebisaiti kasutama asudes või püsikliendi avalduse täitmisel nõustute käesolevate põhimõtete ja tingimustega. Click´n`Bee võib vajadusel ja lähtudes õigusaktidest privaatsuspoliitika põhimõtteid muuta. Muutuste korral teavitame kõiki oma püsikliente.

Thanks! Message sent.